Maroko Travel

Strefa agenta

zapomniałem hasła

Maroko
               bliżej Ciebie

facebook
tu jesteś: strona główna > O nas

O nas

Szanowni Państwo,

Zafascynowani pięknem Maroka, zachęcamy do odwiedzenia tego kraju, położonego na północno - zachodnim skrawku Afryki. Otwieramy możliwość poznania kraju mało znanego, o długiej historii, przebogatej tradycji, różnych klimatach i przepięknych krajobrazach. Mamy propozycję dla tych, którzy polubili arabskie klimaty, kulturę, gościnność i tych, którzy poszukiwali wyjazdów do Maroka, ale dotąd nie znajdowali dla siebie atrakcyjnej oferty.

Jesteśmy touroperatorem specjalizującym się w wyjazdach do Maroka. Proponujemy unikalną i najbogatszą na polskim rynku ofertę wyjazdów pobytowych.

Kierując się troską o komfortowy wypoczynek naszych klientów, proponujemy Państwu pobyty w starannie wybranych, zróżnicowanych pod względem standardu i zweryfikowanych przez nas obiektach hotelowych, wśród których odpowiednią przystań znajdą zarówno klienci przywiązujący dużą wagę do standardu, jak i ci, którym zależy na skromniejszej lecz sprawdzonej bazie.

Autorzy oferty Maroko Travel to zespół doświadczonych fachowców, współpracujący z  Marokańską Izbą Turystyki i Ministerstwem Turystyki Maroka. Naszym atutem jest doskonała znajomość kraju, historii, przenikających się tam kultur, specyfiki i atrakcji poszczególnych regionów geograficznych, a także ogromnego potencjału bardzo zróżnicowanego zaplecza sportowo- -rekreacyjnego.

Maroko to doskonała propozycja dla spragnionych odpoczynku na pięknych, piaszczystych plażach, łagodnego, ciepłego klimatu, wyśmienitej kuchni, egzotyki, niezapomnianych wrażeń podczas spotkań z tradycją, kulturą i historią tej malowniczej, odsłaniającej wiele twarzy krainy, a także dla amatorów aktywnego spędzania czasu. Odpoczywając i przemierzając szlaki w Maroku  będą Państwo czuć się całkowicie bezpiecznie.